loader

Kayapınar, Diyarbakır, Türkiye

Çalışma Vakitleri: 7 / 24

Hitbot
Hitbot

Biz ERDEM SOFT Olarak Kimiz?

ERDEM SOFT, performans odaklı ve danıman misyonlu bir dijital pazarlama ajansıdır. Sizin ne kadar reklam yatırımı yaptıınızla değil, yatırımın ne kadar fayda sağladığı ile ilgilenir. Bizler dijital pazarlama alanında uzman pazarlama danışmanları olarak size hizmet sağlarız. Atacağımız dijital admların, gerçek dünyadaki yansımasını görmek en büyük motivasyonumuzdur. Dolaysı ile gerçek dünyaya katkı sağlamayacak Google Adwords, SEO vb. yatırımları gerekli değil ise yapmamayı bile tercih edebiliriz. Uzun zamandır sektörde birçok başarı elde ettik. imdi size de başarılar kazandırmak istiyoruz! Bize ulaşın ve geleceğinizi başarıyla planlayalım! Mottomuz basittir.

Tüm Hizmetler

Full Dijital Pazarlama HizmetiAjans

Markaların internet üzerindeki faaliyetlerinin en temel amaçlarından biri olan Erdem Soft dijital pazarlama konusunda en yetkin ajansların başında gelmektedir..

Performans analizi

Site başına 100 adet hedef tanımlayabilir, e-ticaret verilerini analiz edebilir ve sitedeki her türlü eylemi takip edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Web Tasarım

Ziyaretçi/Müşteri'ye hitap edecek şekilde düzenlenerek teslim ediyoruz.

Daha fazla göster

Web Geliştirme

Sitenin kaynağı ne olmasına bakılmaksızın İÇ SEO işlemi yapılarak teslim edilir.

Daha fazla göster

SEO Hizmeti

SEO, arama motoru optimizasyonu, google, bing, yandex, yahoo gibi arama motorlarının güncel işleyişini göz önünde bulundurarak işlemler yapılır.

Daha fazla göster

Bizimle İletişime Geçmek İstermsiniz?

Hit Bot